• bilgi[@]parlarhaliyikama.com

Halı Kenarı Overlok

Halı Kenarı Overlok

Kulanım alanı yer olan halıların, zamanla aşınma ve sürtünme nedenlerine bağlı olarak yıpranmaları söz konusudur. Özellikle yanlış yıkama ve saklama koşullarından da kaynaklanan halı kenarlarının sökülmesi, püsküllerinin çürümesi halı kenarı overlok hizmetiyle ilk günkü kadar yeni bir şekilde adresinize teslim edilecektir.

Halı Yıkama ve Overlok Hizmeti

Halı yıkama ve overlok hizmeti kapsamında, halılarınızın nitelikli bir şekilde temizlenmesi sağlanırken aynı zamanda yıpranan ve sökülen kenarlarının da kesilerek ilk günkü kadar yeni olmasına imkan verilmektedir. Bu hizmetimizle birlikte halınız adresinizden alınarak, fabrikaya getirilir öncelikle eskimiş ve yıpranmış köşeleri son teknoloji overlok makineleri tarafından kesildikten sonra, bitkisel deterjanlar ve buharlama yöntemleriyle çok fazla suya maruz kalmadan temizlik işlemi yerine getirilecektir.

Halı kenarı overlok hizmeti için firma kapsamında irtibat kurarak randevu alabilir ya da ücretsiz servisimizi çağırarak halı yıkama ve overlok hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak için firmamız sizlere her zaman yardımcı olacaktır.

%100 Profesyonel Overlok Hizmeti

Halı kenarı overlok hizmeti, halı ve kilimlerinizde dahil olmak üzere adresinizden alınarak kısa zamanda işlem için fabrikaya getirilecektir. Profesyonel temizlik ve halı yenileme hizmeti kapsamında son teknoloji overlok makineleri ve tecrübeli ekiple birlikte sökülen kısımların overlok işlemiyle yenilenmesi ve uzun süreli bir kullanım imkanı sağlanacaktır. Özellikle halınızın püsküllerden arındırılması, sökük ve çürük taraflarının kesilmesiyle ilk günkü kadar yeni bir halıya sahip olmanız sağlanacak, işlemden geçirilen halılarınız adresinize teslim edilecektir.

Ücretsiz Servis Hizmeti

Halı, yorgan, battaniye, koltuk ve perde yıkama hizmetinin yanı sıra aynı zamanda overlok hizmeti de vermekte olan firmamız, adresinizden eşyalarınızı ücretsiz servis hizmetiyle alarak işlem tamamlandıktan hemen sonra adresinize teslim edecektir. Profesyonel ve kaliteli hizmetin adresi olan firmamız, gelişmiş temizlik ve overlok teknolojisini kullanarak eşyalarınızın yıpranmadan tam aksine temizlenerek size teslim edilmesini sağlayacaktır.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizde, halı, kilim ve yorgan gibi ağır eşyaların temizliği için bizimle iletişim kurarak kısa zamanda temizlik ve yenileme işleminin yapılmasını sağlayabilir, profesyonel ekibimizle tanışarak aynı zamanda yerinde temizlik hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Yardıma İhtiyacınız Var Mı?

Müşterimize her zaman yardımcı olmak için buradayız. Sorunuzu cevaplamak için 7/24 Arayabilirsiniz.2

0246 227 33 36

WhatsApp Web