• bilgi[@]parlarhaliyikama.com

Fiyatlarımız

Hizmet Fiyat Birim
Makina Halısı 50 ₺ m2
Samur Halısı 50 ₺ m2
Halıfleks Halısı 50 ₺ m2
Kilim Yıkama 50 ₺ m2
Overlok Yapımı 50 ₺ m2
Makina Yün Halısı 60 ₺ m2
Sümer Halısı 60 ₺ m2
Shaggy Halısı 60 ₺ m2
Isparta Halısı 80 ₺ m2
Yün, Milas Halısı 80 ₺ m2
Ladik - Hereke Halısı 100 ₺ m2
Bambu - Viskon 100 ₺ m2
Empera Halısı 100 ₺ m2
Duvardan Duvara Döşeme 80 ₺ m2
Step Halısı 100 ₺ m2
Yorgan Yıkama Tek 250 ₺ Adet
Battaniye Yıkama Tek 250 ₺ Adet
Koltuk Takımı Yıkama 750 ₺ Adet
Kanape - Çekyat Yıkama 300 ₺ Adet
Yatak Yıkama Çiftli 500 ₺ Adet
Yatak Yıkama Tekli 300 ₺ Adet
Sandelye Yıkama 50 ₺ Adet
Araba Koltuğu Yıkama 1000 ₺ Adet

Isparta Halı Yıkama Fiyatları

Isparta halı yıkama fiyatları firmamız ile uygun seviyede tutulmaktadır. Halı yıkama işlemleri ekibimiz tarafından profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Siz de Isparta halı yıkama fiyatları konusunda herhangi bir tedirginliğe kapılmadan profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Halı Yıkama Hizmeti

Halılar kir, toz birikintilerini içine hapseden ve temizlemesi zor olan eşyalardır. Tam otomatik makinelerimiz ve son teknoloji ekipmanımızla halılarınızı titizlikle yıkamaktayız. Liflerinin yıpranmaması ve renklerinin solmaması için bitkisel içerikli deterjan kullanımına dikkat etmekteyiz. Halılar evinizde en çok kullandığınız eşyalar arasındadır. Sürekli yerde oldukları için de en çok kir ve toza bu eşyalar maruz kalır. Düzenli temizlenmezlerse kısa sürede yıpranır ve eski bir görüntüye sahip olurlar.

Isparta halı yıkama fiyatları firmamızda halının metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Öncelikli amacımız kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktır. Halınızın türü ve büyüklüğü net fiyatı belirleyecektir.

Isparta halısı, Ladik-Hereke halısı, Milas halısı, bambu-viskon ya da step-empera halısı gibi özel dokuma halıların metrekare fiyatlarını listemizden kontrol edebilirsiniz.

Makine halısı, halıfleks ve samur halısı gibi daha kolay temizlenir halıların metrekare fiyatı listedeki gibidir. Firmamızda yorgan, battaniye, yatak, koltuk gibi eşyaların temizliği de yapılmaktadır. Bu eşyaların temizlenme fiyatları adet üzerinden hesaplanır.

Hizmetlerimiz

Firmamızda halı yıkama işleminin yanı sıra koltuk, yorgan ve battaniye yıkama, overlok, yerinde halı yıkama gibi hizmetler de verilmektedir. Bunlar da evde sık kullanılan ve temizliği zor olan eşyalardır. İçinde yoğun bakteri bulunduran yorgan, battaniye ve koltuklarınızın temizliğini dikkatle gerçekleştirmekteyiz.

Yerinde koltuk ve halı yıkama işlemleri için profesyonel ekibimizle adresinizi ziyaret edebiliriz. Özellikle halıfleks, samur gibi halılar ve ağır koltukların temizliği için firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzun süre kullanma, yanlış yıkama yöntemleri gibi nedenlere bağlı olarak halı kenarları yıpranabilir. Firmamız overlok hizmeti ile bu sorunun çözümü için de size destek sağlamaktadır. Halılarınızın sökülmüş, yıpranmış kenarları tamamen kesilerek overlok çekilir. Firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanmak bir tık uzağınızda.

Yardıma İhtiyacınız Var Mı?

Müşterimize her zaman yardımcı olmak için buradayız. Sorunuzu cevaplamak için 7/24 Arayabilirsiniz.2

0246 227 33 36

WhatsApp Web