Halı Yıkama | Parlar Halı Yıkama | Isparta

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmeti

Tam otomatik halı yıkama makineleri sayesinde, evinizin en çok kirlenen ve en hassas olan eşyalarını anında pırıl pırıl yapacak profesyonel bir temizlik uygulaması için temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bitkisel formüllü deterjan kullanımı ve halınızın yapısına göre hassas yıkama metotlarıyla, halınız hem temizlenir hem de yenilenir.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Ücretsiz servis seçeneğiyle halınızı adresinizden alarak, halı yıkama fabrikasına getirmekte olan temizlik ekibi, halının dikim ve kumaş yapısına göre profesyonel bir temizlik hizmeti sağlamaktadır. Öncelikle yıpranmadan ve zarar görmeden temizlenmesi için tozu alınır, arka ve ön bölgeleri ayrı deterjanlarla yıkanarak doğal kurutma yöntemleriyle birebir aynı olan santrifüj kurutma işlemine başlanır. Hızlı ve steril bir şekilde halının temizlenmesi ile hav akma işlemi yapıldıktan sonra paketlendikten sonra adresinize teslim edilecektir.

Halının zarar görmemesi için hassas bir yıkama gerçekleştirilerek, halı yapısına göre deterjan ve fırçalama işlemi yapılacaktır. Yerde kullanılmakta olan halı içerisinde birçok mayt türü mikroorganizmanın bulunmasına neden olmaktadır. Bunun için toz alma, havalandırma ve en önemlisi bakterilerin yok olması için derinlemesine bir temizlik gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada bitkisel deterjanlarla halının yapısına zarar vermeden, kusursuz bir temizlik işlemi gerçekleştikten hemen sonra buharlı yıkama ve sonrasında hav alma işlemi tamamlanır. Derinlemesine bir temizlikten sonra uzun süre temiz bir halı kullanımı sağlanacak şekilde pırıl pırıl şekilde size teslim edilecektir.

Halı Yıkama

Halı Yıkama Adrese Teslim

Profesyonel bir hizmet ağına sahip olan halı yıkama firması, halınızın bitkisel deterjanlar ve derinlemesine temizlik yöntemleriyle işlemden geçmesini sağlarken, sizi çok yormadan kısa sürede adresinize de teslim hizmeti vermektedir. Halılarınızın temizliği için başvuru yaparak, halınızın evinizden alınarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Temizlik alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan tecrübeli ekip ve halı temizliği alanında kullanılmakta olan son teknoloji makinelerle halılarınızın ilk günkü kadar temiz ve yeni bir şekilde adresinize teslim edilecektir. Uzman bir yıkama ve bakım hizmeti için her zaman yanınızda olacak bir firmanız aynı zamanda memnun kalacağınız bir hizmet sizinle. Her mevsim halı temizliği için irtibat numarası üzerinden iletişim kurarak temizlik hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.