Yerinde Halı Yıkama | Parlar Halı Yıkama | Isparta

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Ücretsiz servis imkanlarından yararlanarak halınızın halı yıkama fabrikasına getirilerek temizlenmesini sağlayabileceğiniz gibi acil durumlarda da yerinde halı yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Evde ve işyerinlerinde halı yıkama işlemi yapabilmekte olan ekibimiz ve otomatik halı yıkama makinelerimiz kısa zamanda steril bir alan yaratarak, yaşam alanınızda huzurlu zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz

Yere monte edilmiş halı türleri ve aynı zamanda evde kullanılan standart halılar için de geçerli olan yerinde halı yıkama hizmetimiz, halılarınızın bitkisel deterjanlarla temizlenerek size ve çevrenizdeki canlılara zarar vermeyecek şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Özellikle alerjik fonksiyonları olan malzemelerden uzak durarak, buharlı bir temizlik uygulaması ile yaşam alanının çok fazla suya ve sıcaklığa maruz kalmadan temizlik işleminin tamamlanması sağlanır.

Evde ve iş yerlerine yapılacak olan temizlik işlemi için dilediğiniz zaman diliminde randevu alarak, ister mesai saatleri için de dilerseniz mesai saatleri dışında temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. % 100 kaliteli ve hijyenik bir temizlik hizmeti sağlayacak olan firmamız, adresinize gelerek bütün temizlik işlemlerini yerine getirecektir.

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk, stor perde ve yere monte edilmiş olan halılar için uygulanmakta olan yerinde temizlik hizmetimiz kapsamında, adresinize profesyonel bir ekip yönlendirilerek kısa zamanda işlem yapılması sağlanmaktadır. Yerinde halı yıkama hizmetinin yanı sıra, koltuk takımlarının temizlenmesi, stor perde yıkama ve yorgan battaniye temizliği hizmetlerimizden de anında yararlanabilirsiniz. Hem ücretsiz servis seçeneğiyle evinizden alınarak hem de direkt adresinizde işlem yapılarak % 100 temiz ve steril bir yaşam alanı imkanı sizlere sunulacaktır.

Nitelikli temizlik için kullanılmakta olan koltuk ve halı yıkama makineleri buharlı yıkama fonksiyonu sayesinde halıların içine yerleşmekte olan maytların ölmesini aynı zamanda kurutma aşamasında tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenilir ve steril bir temizlik hizmeti için firmamız her zaman yerinde temizlik ve adrese ücretsiz servis imkanları sağlayarak, işinizi kolaylaştıracak temizlik yöntemleri geliştirmektedir. Sizlere her zaman yardımcı olacak ve bitkisel deterjanlarla hem eşyalarınızı hem de sağlığınızı koruyacak temizlik yöntemlerini uygular, kısa zamanda eşyalarınızı ilk günkü kadar temizlenmiş bir şekilde sizlere teslim eder.