Koltuk Yıkama | Parlar Halı Yıkama | Isparta

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

Titizlik ve özen gerektirmekte olan koltuk yıkama işlemi, koltuğun modeline ve iskelet yapısına göre temizlik yapılmasını gerektirmektedir. Aşırı suya maruz kalmadan yapılması gereken bu işlem için profesyonel bir ekiple çalışmakta olan firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek yerinde koltuk temizleme hizmeti vererek kısa zamanda size temiz bir yaşam alanı bırakacaktır.

Profesyonel Koltuk Temizliği

Koltuk yıkama hizmeti vermekte olan firmamız, evinizin ve iş yerinizin koltuk modellerine göre kapsamlı bir temizlik yapabilmek için son teknoloji koltuk temizleme makineleri kullanmaya özen göstermektedir. Özellikle buharlı yıkama ve bitkisel deterjan kullanımı açısından oldukça önemli olan koltuk temizliği, koltuğun iskelet yapısının yıpranmaması ve kumaşının zedelenmemesi için hassas yıkama yapılmalıdır.

İnce uçlu yumuşak fırçalar ve buharlı temizleme işlemiyle, koltuğun kumaş ve renk yapısına zarar vermeden yapılacak olan temizlik işlemi aynı zamanda kurutma işleminin de yapılmasıyla birkaç saat içinde kullanım imkanı sunmaktadır. Profesyonel bir temizlik anlayışı olan firmamız, koltuğunuzun temizliği kadar zarar görmemesini de öncelikleri arasında tutmaktadır.

Deri Koltuk Yıkama

Deri koltuk yıkama hizmeti diğer koltuk temizliği hizmetinin yanı sıra çok daha bilgili ve profesyonel bir hizmet gerektirmektedir. Deri çabuk yıpranabilen aynı zamanda saf suyla temizlenmemesi gereken bir işlem görmesi gereken yağlı bir yapıya sahiptir. Fırçalama ve aşırı su kullanımı olmadan özel makine ve bezlerle deri kumaşın aynı zamanda iskelet yapısının zarar görmemesi sağlanmaktadır. Deri malzemesi için kullanılmakta olan özel temizlik ürünleri, kurutma yöntemi ve silme işlemi yerine getirilmektedir. Bu aşamada profesyonel bir ekiple kısa zamanda temizlik işlemi yerine getirilerek, kısa zamanda kullanım imkanı sağlanacaktır.

Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Temizliği

Evinizin veya iş yerinizin adresini vererek profesyonel bir temizlik ekibinin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu aşamada temizlik için gereçli olan araç ve gereçleri yanarında getirerek, size ve çevrenize rahatsızlık vermeden kısa zamanda temizlik işleminin tamamlanması sağlanacaktır.

% 100 hijyenik koltuk yıkama hizmeti için temizlik firması kapsamında istediğiniz standartlara uygun hizmetlerden faydalanabilir, evinizin nitelikli bir şekilde temizlenmesini sağlayarak, steril bir ortama sahip olabilirsiniz.